Filtruj według

Wciągniki elektryczne

Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w naszych urządzeniach do transportu pionowego ciężkich towarów sprostają każdym, nawet najwyższym oczekiwaniom. Sprzęt ten jest jednak przede wszystkim bezpieczny w użytkowaniu. Sprawdzone rozwiązania zapewniają bezawaryjną i poprawną pracę, wydłużając tym samym żywotność wszystkich komponentów i zmniejszając jednocześnie koszty eksploatacji.

Dzięki szerokiej ofercie wciągników elektrycznych można bez problemu znaleźć u nas takie urządzenie, które będzie dopasowane do charakteru prac. Solidne i sprawdzone konstrukcje potrafią wytrzymać bardzo duże obciążenia, ich montaż jest prosty, a obsługa intuicyjna. Sprzęt z naszej oferty spełnia zarówno europejskie normy jakościowe jak i te związane z BHP, co pozwala na zwiększenie efektywności pracy.

wciągniki elektryczne

Zalety i zastosowanie wciągników elektrycznych

Dostępne w naszej ofercie wciągniki elektryczne mają bardzo różnorodny udźwig, który w zależności od modelu wynosi np. 250 kg czy 1 t. Właśnie ten parametr powinien być jednym z kluczowych aspektów uwzględnianych przy wyborze urządzenia. Poszukując odpowiedniego egzemplarza, zastanów się, do jak ciężkich obiektów chcesz je zastosować, i pod tym kątem dobierz prawidłowy wciągnik łańcuchowy elektryczny. Niezależnie od zamówionego modelu masz jednak pewność, że kupujesz wysokojakościowy produkt renomowanej firmy.

Oferowane urządzenia są przeznaczone do pracy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Ich wytrzymałość sprawia, że można z nich z powodzeniem skorzystać nawet w najbardziej wymagających warunkach. Co równie istotne, są proste w obsłudze i montażu, dzięki czemu da się je szybko zamocować i łatwo transportować z miejsca na miejsce. Wciągniki elektryczne są uniwersalne w zastosowaniu i wykorzystywane m.in.:

  1. na placach budowy,
  2. w remontowanych pomieszczeniach,
  3. w zakładach produkcyjnych i przemysłowych,
  4. w warsztatach mechanicznych i innych.

Wysokojakościowe wciągniki elektryczne od najlepszych producentów: 250 kg, 500 kg, 1t, 2t 

Zgromadzone w tej kategorii urządzenia nadają się do użytkowania zarówno w niskich, ujemnych temperaturach, jak i w pełnym, upalnym słońcu. Są odporne na wilgoć i promieniowanie ultrafioletowe, co pozwala na wykorzystywanie ich właściwości w przestrzeniach otwartych. Wszystkie oferowane wciągniki elektryczne zostały objęte certyfikatami, które potwierdzają ich jakość i przystosowanie do obowiązujących w Polsce oraz Unii Europejskiej wymogów.

Decydując się na model o udźwigu poniżej 1000 kg, czyli np. 500 kg, można posługiwać się nim bez żadnych ograniczeń, podczas gdy modele osiągające nośność powyżej 1 t podlegają inspekcji Urzędu Dozoru Technicznego. Dopuszczalny jest jednak charakter uproszczony, tzn. polegać wyłącznie na zapewnieniu serwisu i odpowiedniego przeszkolenia osób, które obsługują urządzenie. Zapraszamy do sprawdzenia zawartości tej kategorii i składania zamówień na wybrane wciągniki elektryczne!

Wciągniki elektryczne

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to czego szukasz