Filtruj według

Wciągniki ręczne łańcuchowe

Wszystkim swoim Klientom gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych produktów, ich niezawodność oraz solidność wykonania. Ręczne urządzenia dźwignicowe z naszej oferty, takie jak wciągniki łańcuchowe, cechują się ogromną funkcjonalnością, znacząco przekraczającą standardowe wykorzystanie takiego sprzętu. Są one łatwe w obsłudze i montażu, a do tego dostępne w wielu opcjach maksymalnego udźwigu, jak np. 250 kg czy 1 t, co z pewnością ułatwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ręcznych wciągników łańcuchowych daje naszym Klientom pewność stawiania na produkty, które sprostają najwyższym nawet oczekiwaniom. Zastosowanie opatentowanych rozwiązań oraz materiałów najwyższej jakości gwarantuje funkcjonalność oraz bezpieczeństwo pracy.

Wciągniki ręczne: przeznaczenie 

Zastosowanie dostępnych w naszej ofercie ręcznych wciągarek łańcuchowych obejmuje wszelkiego rodzaju miejsca i sytuacje, w których konieczny jest sprawny transport poziomy i pionowy ciężkich obiektów. Dzięki nim przeciąganie, podnoszenie i opuszczanie na niewielkiej powierzchni materiałów budowlanych, elementów konstrukcji, urządzeń, narzędzi i różnego typu innych przedmiotów przebiega szybko i komfortowo. Znika bowiem konieczność wnoszenia ich całkowicie samodzielnie, np. z piętra na piętro, co przekłada się na oszczędność czasu i energii, którą można przeznaczyć na inne czynności.

Zgromadzone w tej kategorii ręczne wciągniki łańcuchowe są uniwersalne w zastosowaniu i wyposażone w liczne funkcje ułatwiające pracę. Wśród nich warto wymienić możliwość pracy w różnych pozycjach i przestrzeniach, w tym także w bardzo trudnych warunkach. Wysoka odporność i wytrzymałość ich konstrukcji sprawia, że idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju budowach. Trwałość proponowanych urządzeń wynika także z faktu, że są wykonane przy użyciu wysokojakościowych i bardzo solidnych materiałów oraz mechanizmów. To wyposażenie na lata, które spisuje się doskonale nawet w przypadku wieloletniej, intensywnej eksploatacji.

Oferowane przez naszą firmę urządzenia są używane:

  1. w remontowanych nieruchomościach,
  2. na placach budowy,
  3. w magazynach,
  4. przy pracach montażowych i serwisowych w ramach instalacji przesyłu mediów,
  5. w zakładach produkcyjnych,
  6. w warsztatach, np. samochodowych.

Wciągniki łańcuchowe: najważniejsze zalety

Jedną z niewątpliwych zalet ręcznych wciągarek łańcuchowych jest prostota obsługi. Ich użytkowanie jest na tyle łatwe, że poradzi sobie z nim każdy bez potrzeby sięgania po specjalistyczne narzędzia czy bez fachowej wiedzy. Równie szybki i intuicyjny jest stabilny montaż, który można wykonać w różnych miejscach. Dostępne w tej kategorii urządzenia są wysoce mobilne i ergonomiczne w eksploatacji, co wynika również z użytkowania bez konieczności podłączania do prądu, bo jest on zbędny do ich działania. Dzięki temu stosuje się je nawet w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do źródła zasilania.

Oferowane w naszym sklepie ręczne wciągniki łańcuchowe są przeznaczone do pracy w różnych miejscach. Stosunkowo niewielkie rozmiary i ergonomiczna konstrukcja powodują, że po skończeniu jej w jednej lokalizacji urządzenie można błyskawicznie przewieźć gdzieś indziej i w krótkim czasie zamontować. Co równie istotne w kontekście eksploatacji, jeżeli udźwig urządzenia wynosi mniej niż 2 t, można z niego korzystać bez zgłoszenia do UDT. Obowiązek taki pojawia się natomiast w przypadku modeli o większym udźwigu, jak np. 5 t, jednak dozór ma charakter uproszczony i polega jedynie na zadbaniu o fachowy serwis oraz obsługę przez osoby, które wiedzą, na czym ona polega.

Zapewniamy szeroki wybór wysokojakościowych wciągników łańcuchowych ręcznych o różnych parametrach. Przy poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza kieruj się m.in. ciężarem transportowych obiektów i pod jego kątem składaj zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wciągniki ręczne łańcuchowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to czego szukasz