Filtruj według

Wciągniki ręczne łańcuchowe

Wszystkim swoim Klientom gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych produktów, ich niezawodność oraz solidność wykonania. Ręczne urządzenia dźwignicowe z naszej oferty, takie jak wciągniki łańcuchowe, cechują się ogromną funkcjonalnością, znacząco przekraczającą standardowe wykorzystanie takiego sprzętu. Są one łatwe w obsłudze i montażu, a do tego dostępne w wielu opcjach maksymalnego udźwigu, jak np. 250 kg czy 1 t, co z pewnością ułatwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ręcznych wciągników łańcuchowych daje naszym Klientom pewność stawiania na produkty, które sprostają najwyższym nawet oczekiwaniom. Zastosowanie opatentowanych rozwiązań oraz materiałów najwyższej jakości gwarantuje funkcjonalność oraz bezpieczeństwo pracy.

Przeznaczenie 

Zastosowanie dostępnych w naszej ofercie ręcznych wciągarek łańcuchowych obejmuje wszelkiego rodzaju miejsca i sytuacje, w których konieczny jest sprawny transport poziomy i pionowy ciężkich obiektów. Dzięki nim przeciąganie, podnoszenie i opuszczanie na niewielkiej powierzchni materiałów budowlanych, elementów konstrukcji, urządzeń, narzędzi i różnego typu innych przedmiotów przebiega szybko i komfortowo. Znika bowiem konieczność wnoszenia ich całkowicie samodzielnie, np. z piętra na piętro, co przekłada się na oszczędność czasu i energii, którą można przeznaczyć na inne czynności.

Zgromadzone w tej kategorii ręczne wciągniki łańcuchowe są uniwersalne w zastosowaniu i wyposażone w liczne funkcje ułatwiające pracę. Wśród nich warto wymienić możliwość pracy w różnych pozycjach i przestrzeniach, w tym także w bardzo trudnych warunkach. Wysoka odporność i wytrzymałość ich konstrukcji sprawia, że idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju budowach. Trwałość proponowanych urządzeń wynika także z faktu, że są wykonane przy użyciu wysokojakościowych i bardzo solidnych materiałów oraz mechanizmów. To wyposażenie na lata, które spisuje się doskonale nawet w przypadku wieloletniej, intensywnej eksploatacji.

Oferowane przez naszą firmę urządzenia są używane:

  1. w remontowanych nieruchomościach,
  2. na placach budowy,
  3. w magazynach,
  4. przy pracach montażowych i serwisowych w ramach instalacji przesyłu mediów,
  5. w zakładach produkcyjnych,
  6. w warsztatach, np. samochodowych.

Najważniejsze zalety

Jedną z niewątpliwych zalet ręcznych wciągarek łańcuchowych jest prostota obsługi. Ich użytkowanie jest na tyle łatwe, że poradzi sobie z nim każdy bez potrzeby sięgania po specjalistyczne narzędzia czy bez fachowej wiedzy. Równie szybki i intuicyjny jest stabilny montaż, który można wykonać w różnych miejscach. Dostępne w tej kategorii urządzenia są wysoce mobilne i ergonomiczne w eksploatacji, co wynika również z użytkowania bez konieczności podłączania do prądu, bo jest on zbędny do ich działania. Dzięki temu stosuje się je nawet w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do źródła zasilania.

Oferowane w naszym sklepie ręczne wciągniki łańcuchowe są przeznaczone do pracy w różnych miejscach. Stosunkowo niewielkie rozmiary i ergonomiczna konstrukcja powodują, że po skończeniu jej w jednej lokalizacji urządzenie można błyskawicznie przewieźć gdzieś indziej i w krótkim czasie zamontować. Co równie istotne w kontekście eksploatacji, jeżeli udźwig urządzenia wynosi mniej niż 2 t, można z niego korzystać bez zgłoszenia do UDT. Obowiązek taki pojawia się natomiast w przypadku modeli o większym udźwigu, jak np. 5 t, jednak dozór ma charakter uproszczony i polega jedynie na zadbaniu o fachowy serwis oraz obsługę przez osoby, które wiedzą, na czym ona polega.

Zapewniamy szeroki wybór wysokojakościowych wciągników łańcuchowych ręcznych o różnych parametrach. Przy poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza kieruj się m.in. ciężarem transportowych obiektów i pod jego kątem składaj zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wciągniki ręczne łańcuchowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to czego szukasz