Zdjęcie / C85 3000-Wciągnik łańcuchowy z napędem ręcznym dźwigniowym
  • Zdjęcie / C85 3000-Wciągnik łańcuchowy z napędem ręcznym dźwigniowym

C85 3000 - Wciągnik dźwigniowy z łańcuchem rolkowym

5 062,33 zł
Brutto

Udżwig: 3. 000 [kg]

Wytrzymała konstrukcja tych urządzeń jest zasługą zwartej głowicy z obudową, dźwigni oraz zblocza, które wykonane są z wysoko wartościowego, rozciągliwego żeliwa.

Ilość

Modele mają prawie nieograniczone możliwości zastosowania. Potwierdzają swoją niezawodność i stabilność w rzemiośle, kopalniach, pracach konstrukcyjnych, produkcji stali, przemyśle stoczniowym i przedsiębiorstwach komunalnych.  Urządzenia te są idealne do przesuwania i ustawiania ciężkich maszyn i zabezpieczania ciężkich ładunków, ułatwiania usadawiania rur we włazach i rowach.

Właściwości:

  • Koło łańcucha ogniwowego wykonane z grafitowego odlewu żelaza ma precyzyjnie wykonane zagłębienia łańcucha, co zapewnia długą żywotność oraz dodatkową ochronę łańcucha.
  • Koło łańcucha rolkowego wykonane ze stali chromowo-molibdenowej, z precyzyjnie maszynowo obrobionymi zębami oraz zawartej w obudowie prowadnicy łańcucha, zapewnia gładkie, płynne przesuwanie się łańcucha.

Opcje dodatkowe:

  • Wszystkie urządzenia mogą być wyposażone w element przeciążeniowy w formie sprzęgła poślizgowego, które jest fabrycznie ustawione na ok. 25 % ± 15 % przeciążenia.
  • Standardowy wolny bieg łańcucha do szybkiego zaczepiania ładunku lub przeciągnięcia łańcucha w obu kierunkach.
  • Wykonanie z łańcuchem z pętlą.

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ

c85 3000